دوشنبه - 2019 مي 20 - 16 رمضان 1440 - 30 ارديبهشت 1398
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 196584
تاریخ انتشار : 10 آذر 1395 23:27
تعداد بازدید : 251

مدرسه علمیه کوثر ورامین

فضای مجازی به طلاب مبلغه نیاز دارد

حجت الاسلام موسوی گفت ؛ طلبه بسیجی باید بتواند تولید محتوا کند .

جلسه اخلاق 


حجت الاسلام سید کمیل موسوی در جلسه اخلاق امروز مدرسه علمیه کوثر ورامین ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری پیامبر اعظم (ص) و امام رضا و امام حسن (ع) گفت ؛ وظایف یک فرد بسیجی را می توان در سخنان رهبری حفظه الله پیدا کرد که فرمودند : بسیجی کسی است که زمانی که امام زمان ( ع) و انقلاب به او نیاز دارد همان جا با تمام توان ظاهر شود .

حجت الاسلام موسوی با بیان نکاتی که در تعریف رهبری از بسیج وجود دارد ادامه داد : طلبه باید زمان خود را بشناسد و با توجه به نیاز امامت و ولایت حرکت کند .

حجت الاسلام موسوی ضمن بیان اهمیت آینده نگری در زندگی گفت ؛ طلبه باید بداند که علم را برای چه می خواهد و چشم اندازی برای زندگی داشته باشد تا بتواند در مسیر روشن گام بردارد .

موسوی ضمن بیان تفاوت های روند زندگی با چشم انداز زندگی اظهار داشت : اگر چشم انداز درستی از زندگی داشته باشیم می توانیم پیش بینی کنیم که آیا ۱۰ سال آینده خواهیم توانست باری از دوش انقلاب برداریم یا خیر .

حجت الاسلام موسوی بسیجی را به آب برکه تشبیه کرد و گفت : آب برکه ، برکه را تازه نگه میدارد .


وی افزود : اما یک طلبه بسیجی چشمه جوشانی را ماند که اگر این چشمه نجوشد ، آب برکه تامین نخواهد شد .
حجت الاسلام موسوی گفت ؛ طلبه بسیجی باید بتواند تولید محتوا کند .


حجت الاسلام موسوی با اشاره به نقش علما در پیاده روی عظیم اربعین گفت : یکی از کسانی که نقش بزرک در این پیاده روی داشت حجه الاسلام علی رضا پناهیان بود .


وی حجت الاسلام پناهیان را طلبه بسیجی خواند که با تولید محتوا توانست نقش بزرگی در این پیاده روی داشته باشدحجت الاسلام موسوی با اشاره به حادثه عاشورا و حرکت عظیم سید الشهدا گفت : ارثی که حضرت حسین (ع) برای ما گذاشته است انقلاب کردن است .

موسوی گفت : امروزه فضای مجازی محیطی است که به شدت به طلاب مبلغه نیاز دارد .
وی ادامه داد ؛ کار در فضای مجازی نیز باید چشم انداز داشته باشد .

 

حجت الاسلام موسوی در پایان کار در فضای مجازی را بسیار حائز اهمیت خواند و گفت : کار فضای مجازی باید عمیق و تشکیلاتی باشد ، چرا که به شدت کم هزینه ، کم وقت و کم آسیب است .

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :