جمعه - 2019 ژانوِيه 18 - 12 جمادي الاول 1440 - 28 دي 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 194772
تاریخ انتشار : 12 آبان 1395 16:56
تعداد بازدید : 237

مدرسه علمیه نرجس خاتون (س) شهریار

برگزاری جلسه هیأت امنای مدرسه علمیه نرجس خاتون (س) شهریار

جلسه هیأت امنای مدرسه علمیه نرجس خاتون (س) شهریار با حضور شهردار محترم و هیئت امنای مدرسه با موضوع بررسی مشکلات و تجهیز مکان جدید


جلسه هیأت امنای مدرسه علمیه نرجس خاتون (س) در روز چهارشنبه مورخ 95/8/12  با حضور اعضای هیأت امنا و شهردار شهریار و مدیران بخش های مختلف شهرداری شهر شهریار جهت بررسی مشکلات حوزه و اندیشیدن تمهیداتی جهت تجهیز مکان جدید برگزار شد.

در این جلسه که در کتابخانه حوزه علمیه برگزار شد، ابتدئاً جناب آقای سالمی مؤسس و رئیس هیأت امنا پس از خیر مقدم و تشکر از حضور شهردار و مدیران شهرداری به معرفی مدرسه پرداختند و در رابطه با مسائل و مشکلاتی که طلاب و کادر در زمینه کمبود تجهیزات با آن مواجه هستند توضیحاتی ایراد فرمودند.

سپس خانم علیزاده مدیریت مدرسه پس از خوشامد گویی به معرفی معاونت ها و فعالیت های انجام شده توسط مدرسه پرداختند و به این مطلب اشاره کردند که این مدرسه از طرف مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران استان تهران ، مسئول پهنه دهم حوزه های علمیه  غرب استان تهران شده است و حوزه های شهر قدس ، ملارد ، اندیشه و صفادشت را پوشش می دهد.

خانم علیزاده در ادامه صحبت ها به مشکلات و کمبودهای هر بخش پرداختند و خواستار رسیدگی فوری به مسئله تأسیسات گرمایشی و سرمایشی حوزه با توجه به شروع فصل سرد سال شدند.

در ادامه آقای مسعود رهنما شهردار شهریار به ایراد سخنرانی پرداختند و پس از تأکید بر اهمیت فعالیت های فرهنگی در مقابل فعالیت های فرهنگی بیگانگان از مدیران بخش های مختلف شهرداری دعوت نمودند تا با مشارکت در تجهیز و رفع مشکلات مدرسه در این مسئله سهیم باشند.

ایشان پس از معرفی مدیران و سمت های ایشان با توجه به لیست اقلام مورد نیاز مدرسه علمیه خواهران چند تن از مدیران را مسئول تهیه تجهیزات مورد نیاز کردند و در اخر اشاره داشتند که همه مدیران جهت تهیه تجهیزات با آقای درخشان معاونت خدمات هماهنگ شوند.

همچنین جناب آقای سالمی از مدیران خواستند که جهت تهیه تجهیزات با آقای بیات نماینده هیأت امنا و خانم علیزاده هماهنگی لازم را انجام دهند.

********************************************************

اقامه نماز جماعت ظهر و عصر به امامت امام جمعه محترم و موسس مدرسه علمیه نرجس خاتون (س) حاج آقا سالمیبازدید از اتاق ها و کلاس ها

صرف ناهار 
شروع جلسه


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :