جمعه - 2019 ژانوِيه 18 - 12 جمادي الاول 1440 - 28 دي 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 194770
تاریخ انتشار : 12 آبان 1395 16:49
تعداد بازدید : 616

مدرسه علمیه کوثر ورامین

دیدار هزاران نفر از دانشجویان و دانش آموزان با رهبر انقلاب

امروز می خواهم دو خطا را تصحیح کنم که توسط استکبار و بعضی آدم ها در داخل که یا وابسته اند یا از نفس افتاده، ترویج می شود . خطای اول اینکه تبلیغ می کنند جمله «هرچه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید» از سر تعصب و جهالت است ، خطای دیگر اینکه می گویند اگر با آمریکا سازش کنیم مشکلاتمان حل خواهد شد.

در آستانه ۱۳ آبان هزاران نفر از دانشجویان و دانش آموزان صبح امروز با رهبر انقلاب دیدار کردند ۹۵/۸/۱۲
۱۰ دلیل می شود گفت که حرف «اگر با آمریکا سازش کنیم، مشکلات حل می شود» غلط و دروغ و فریب است .
آخرین این دلایل، برجام است

  

اینکه می گویند اگر با آمریکا سازش کنیم مشکلاتمان حل می شود، فکر خطایی است. ۱۰ دلیل می شود گفت که این حرف، غلط و دروغ و فریب است و سازش با آمریکا مشکلات را بدتر می کند که آخرین این دلایل، برجام است ، امروز فقط من نیستم که می گویم؛ خود مذاکره کنندگان ما که زحمت کشیدند و عرق ریختند، می گویند آمریکا بدعهد و دروغگو است ، مذاکره کننده ی آمریکایی چند روز پیش گفت بعد از #برجام هم علیه ایران تحریم تصویب کرده ایم. دو خطایی که استکبار و بعضی آدمها در داخل ترویج می کنند


امروز می خواهم دو خطا را تصحیح کنم که توسط استکبار و بعضی آدم ها در داخل که یا وابسته اند یا از نفس افتاده، ترویج می شود . خطای اول اینکه تبلیغ می کنند جمله «هرچه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید» از سر تعصب و جهالت است ، خطای دیگر اینکه می گویند اگر با آمریکا سازش کنیم مشکلاتمان حل خواهد شد.

۷۰ جلد کتاب از اسناد لانه ی جاسوسی منتشر شده است؛ چرا هیچ نشانه ای از این کتاب ها در مدارس و دانشگاه ها نیست؟ این یکی از اعتراض های من است. وزیر جدید هم در جلسه هستند. چرا این اسناد در کتاب های دانش آموزان نیست تا جوانان بدانند و بفهمند در کشور چه گذشته است.


چیزهایی که ما درباره آمریکا می گفتیم و عده ای باور نمی کردند در مناظرات ریاست جمهوری آمریکا چندبرابرش را گفتند

فریاد مرگ بر آمریکا، برای دفاع از ارزش های انسانی است ، امروز به اعتراف خودشان، آمریکا از ارزش های انسانی فرسنگ ها دور افتاده؛ در مناظره ریاست جمهوری شان دیدید، آمریکا را افشا کردند. چیزهایی که ما می گفتیم و عده ای نمی خواستند باور کنند را، اینها چند برابرش را گفتند.گزیده بیانات رهبر معظم انقلاب ،دیده شده درhttp://farsi.khamenei.ir


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :