جمعه - 2019 ژانوِيه 18 - 12 جمادي الاول 1440 - 28 دي 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 192043
تاریخ انتشار : 7 مهر 1395 13:21
تعداد بازدید : 238

مدرسه علمیه فاطمیه (س) پاکدشت

مراسم آغاز سال تحصیلی جدید

مراسم آغاز سال تحصیلی 96-95 مدرسه علمیه خواهران فاطمیه (س) شهر پاکدشت با سخنرانی امام جمعه حجت الاسلام و المسلمین لزومی با موضوع تبیین تحصیل علوم حوزوی در حوزه های علمیه و هم چنین سخنرانی مدیریت مدرسه با حضور مسولین ، طلاب و اعضای خانواده آنان برگزار گردید .

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی مدرسه علمیه فاطمیه (س) پاکدشت

مراسم آغاز سال تحصیلی 96-95 مدرسه علمیه خواهران فاطمیه (س) شهر پاکدشت با سخنرانی امام جمعه حجت الاسلام و المسلمین لزومی با موضوع تبیین تحصیل علوم حوزوی در حوزه های علمیه و هم چنین سخنرانی مدیریت مدرسه  با حضور مسولین ، طلاب و اعضای خانواده آنان برگزار گردید .

در این مراسم پس از قرائت قرآن و پخش سرود ملی پیام مدیر حوزه های علمیه خواهران کشور، حضرت  حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای جمشیدی (دامت برکاته ) توسط معاونت آموزش مدرسه قرائت شد و در ادامه نیز کلیپی که از بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی )در مورد وظایف طلاب تنظیم شده بود پخش گردید و در ادامه یکی از طلاب مقاله ای با موضوع علم و اهمیت علم آموزی قرائت نمود.

 شایان ذکر است این مراسم روز سه شنبه 23 شهریور ماه از ساعت 9 الی 11 در نمازخانه مدرسه علمیه فاطمیه (س) پاکدشت برگزار گردید و در پایان طلاب جدید با اهدای بسته های فرهنگی مورد استقبال قرار گرفتند .


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :