چهارشنبه - 2018 اکتبر 24 - 14 صفر 1440 - 2 آبان 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 191657
تاریخ انتشار : 3 مهر 1395 10:2
تعداد بازدید : 121

جشن میلاد امام موسی کاظم

میلاد امام موسی کاظم (ع)، حضور خانم نجفی،در مدرسه علمیه امام حسن مجتبی(علیه السلام)

نتیجه عبادت، بندگی است. خلق شدیم تا عبادت کنیم ،موفقیت در عبادت تنها در نماز وروزه نمی باشد مهم سرانجام عمل است برای رسیدن به تقرب باید مسیری را طی نمایید که سر لوحه حرکت در این مسیر خودسازی و سیر سلوک اخلاقی است.حرکت انسان باید از درون باشد،و در حرکت نیاز به مرکب محبت به خدا و اهل بیت (ع) و توشه ی راه تقوا و دستورات در روایات می باشد.

بسمه تعالی


برگزاری جشن میلاد امام موسی کاظم (ع)

  به مناسبت  میلاد امام موسی کاظم (ع)با حضور  خانم نجفی،در مورخه (31/6/95)در مدرسه علمیه امام حسن مجتبی(علیه السلام)برگزار گردید.

به گزارش واحد فرهنگی:

 به مناسبت  میلاد امام موسی کاظم (ع)با حضور  خانم نجفی،در مورخه (31/6/95)در مدرسه علمیه امام حسن مجتبی(علیه السلام)برگزار گردید.

  در این مراسم پس از قرائت قرآن و اجرای متن ادبی ، خانم نجفی پیرامون(نتیجه عبادت، بندگی است. خلق شدیم تا عبادت کنیم ،موفقیت در عبادت  تنها در نماز وروزه نمی باشد مهم سرانجام  عمل است برای رسیدن به تقرب باید مسیری را طی نمایید که سر لوحه حرکت در این مسیر خودسازی و سیر سلوک اخلاقی است.حرکت انسان باید از درون باشد،و در حرکت نیاز به مرکب محبت به خدا و اهل بیت  (ع) و توشه ی راه تقوا و دستورات در روایات می باشد.

از امام صادق (ع) فرمودند: دین چیزی جز محبت نیست،برای این که در مسیر الهی حرکت کنیم نباید میل خود را بر میل الهی ترجیح بدهیم. برای کمال دین ،اطاعت اهل بیت (ع) لازم است،انسان مومن لااُبالی نیست یعنی در مسیر اطاعت و بندگی مواظب است  که خارج نشودبلکه اگر خارج شد با توبه بر می گردد، اهل بیت (ع) همه انسان ها را مورد محبت قرار دادند،و در آخرت شفیع ما هستند و.......) سخنانی را ایراد فرمودند.

و در پایان مراسم بامداحی، پذیرایی و نماز جماعت به پایان رسید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :