جمعه - 2019 ژانوِيه 18 - 12 جمادي الاول 1440 - 28 دي 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 189267
تاریخ انتشار : 30 مرداد 1395 11:17
تعداد بازدید : 172

دیدار مسئولین مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر از مؤسسه مطالعات راهبردی علوم و معارف اسلامی مشهد مقدس

دیدار مسئولین مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر از مؤسسه مطالعات راهبردی علوم و معارف اسلامی مشهد مقدس

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش علوم اسلامي کوثر، رابط خبری کوثر از دیدار مدیر، اساتید و معاونین مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر از مؤسسه مطالعات راهبردی علوم و معارف اسلامی شهر مقدس مشهد خبر داد.
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش علوم اسلامي کوثر، رابط خبری کوثر از دیدار مدیر،  اساتید و معاونین  مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر از مؤسسه مطالعات راهبردی علوم و معارف اسلامی شهر مقدس مشهد خبر داد.

 رابط خبری کوثر، در ادامه افزود: در این دیدار حجت الاسلام شیخ حسن مردعلی معاون آموزش مؤسسه مطالعات اسلامی، به معرفی فعالیت های آموزشی صورت گرفته پرداخت و گفت: برای پیشبرد و ارتقای سطح معلومات دینی از طریق تربیت مدرس و محقق برای حوزه های علمیه با قابلیت آموزش سیستم سازی بر اساس نگرش اسلام در کلیه مواد درسی، برنامه ریزی و برگزاری کارگاه و دوره های آموزشی کاربردی در علوم و معارف اسلام برای کلیه مراکز علمی، فرهنگی و مدیریتی مؤسسه، اقدام  به آموزش و تربیت فضلا و اندیشمندان متخصص در هر زمینه کرده است.

مردعلی، معاون آموزش مؤسسه مطالعات اسلامی،  در ادامه گفت: ارتقابخشی وتعمیق سطح مطالعات اسلامی و شیعی، تأمین کادر علمی مورد نیاز سایر مراکز برای تدریس، تربیت نیروهای متخصص و توانمند جهت معرفی اسلام به طور عام وتشیع به طور خاص، تدوین و چاپ متون درسی و درسنامه ارتباط و همکاری با مراکز علمی- پژوهشی و فرهنگی، تربیت و اعزام استاد در راستای همکاری با مراکز علمی و فرهنگی از برنامه های این مؤسسه به شمار می رود.
 رابط خبری کوثر اظهار داشت: در ادامه این دیدار مدیر مجتمع کوثر و معاون آموزش مؤسسه مطالعات راهبردی علوم و معارف اسلامی به تبادل نظر در خصوص پاره ای مسائل علمی و آموزشی ویژه مبلغین و طلاب پرداختند.

 وی، درپایان خاطر نشان کرد: در ادامه مسئولین و اساتید مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر ازانتشارات این مجموعه دیدن کردند.

گفتنی است، این دیدار چهارشنبه ۲۷ مرداد ماه جاری از مؤسسه مطالعات راهبردی علوم و معارف اسلامی واقع در شهر مقدس مشهد انجام شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :