جمعه - 2019 ژانوِيه 18 - 12 جمادي الاول 1440 - 28 دي 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 189260
تاریخ انتشار : 30 مرداد 1395 11:13
تعداد بازدید : 318

برگزاري اردوي فرهنگي- زيارتي مشهد مقدس کارکنان و اساتید مجتمع کوثر

برگزاري اردوي فرهنگي- زيارتي مشهد مقدس کارکنان و اساتید مجتمع کوثر

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش علوم اسلامي کوثر، قربانی، معاون فرهنگی کوثر، از برگزاری اردوی زیارتی – فرهنگی مشهد مقدس ویژه اساتید و کارکنان مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر همزمان با میلاد با سعادت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) خبر داد.
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش علوم اسلامي کوثر، قربانی، معاون فرهنگی کوثر، از برگزاری اردوی زیارتی – فرهنگی مشهد مقدس ویژه اساتید و کارکنان مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر همزمان با میلاد با سعادت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع)  خبر داد.

وی، در ادامه افزود: این اردو با دعوت از تمامی اساتید و کارکنان برنامه ریزی و اجرا شد، که با حضور تعداد 30 نفر از اساتید و کارکنان و با هدف افزایش آشنایی و ارتباط متقابل اساتید و کارکنان و  زیارت حضرت علی بن موسی الرضا ( ع ) و درک حلاوت ارتباط با حضرت حق  برگزار گردید.

 قربانی، از اهم افعالیتهای انجام گرفته در این اردو را؛ زیارت بارگاه ملکوتی و مطهر امام هشتم شیعیان  حضرت امام رضا ( ع )، بازدید از موزه آستان قدس رضوی ، اقامه نمازهای یومیه در حرم مطهر حضرت ثامن الحجج ( ع )، بازدید از مؤسسه مطالعات راهبردی علوم و معارف اسلامی، بازدید از انتشارات مؤسسه مطالعات راهبردی علوم و معارف اسلامی  برشمرد.

 گفتنی است، این اردو از دوشنبه ۲۵ لغایت پنج شنبه ۲۸ مرداد ماه برگزار شد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :