چهارشنبه - 2019 مي 22 - 18 رمضان 1440 - 1 خرداد 1398
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 188734
تاریخ انتشار : 23 تیر 1395 13:56
تعداد بازدید : 215

تحقیق پایانی- مدرسه علمیه امام حسن مجتبی (ع)

نقش عوامل خارجی سیاست های استکبار جهانی در کاهش تولید نسل شیعه و راهکارهای مقابله با آن ها

منابع انسانی، مولفه ی اصلی قدرت محسوب می شود...

 

عنوان اثر

سال دفاع

نام و نام خانوادگی طلبه

نام و نام خانوادگی استاد راهنما

نام و نام خانوادگی استاد داور

واژگان کلیدی

نقش عوامل خارجی سیاست های استکبار جهانی در کاهش تولید نسل شیعه و راهکارهای مقابله با آن ها

1395

فاطمه جوان زاده

طاهره لطیفی

علی اکبر رضایی

نقش، استکبار، شیعه، سیاست، استکبار جهانی، عوامل

چکــیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــده


منابع انسانی، مولفه ی اصلی قدرت محسوب می شود. و مساله ی «جمعیت» تابع «منابع» انسانی هر کشور است. به همین دلیل، استکبار جهانی و در رأس آن صهیونیست بین الملل، شیعیان را برای حیات آینده ی خود به عنوان یک خطر محسوب می کند و برنامه های گسترده ای برای از بین بردن و کاهش کمی جمعیت نسل شیعه در جهان تدارک دیده است.

از جمله با تبلیغات گسترده توسط وسایل ارتباط جمعی، مثل تلویزیون، رادیو، روزنامه و ... به منظور کاهش رشد جمعیت و کنترلِ آن مردم را تشویق می کردند.

از سوی دیگر سازمان بهداشت جهانی، در دورافتاده ترین روستاها، آموزش جدی تنظیم خانواده و نیز عقیم سازی مردان و زنان را رایگان انجام می داد و تک فرزندی به عنوان یک فرهنگ مدرن، نهادینه شد.

یکی از سیاست های خبیث جنایتکاران جهانی، از طریق تروریسم بیولوژیکی می باشد که به کشتن نسل شیعه به صورت نامحسوس اقدام کردند.

روش تحقیق در این نوشتار توصیفی-تحلیلی بوده و جمع آوری اطلاعات به صورت متنی و کتابخانه ای صورت گرفته و در سه فصل تنظیم گشته است.

آثار و سیاست موذیانه ی کاهش جمعیت در کشورهای اسلامی به ویژه ایران عبارتند از: آثار پیری و بی نشاطی جمعیت، عدم رشد و توسعه ی اقتصادی، انقطاع نسل بشر و ...

برای مقابله با توطئه های غیرانسانی جنایتکاران قدرت طلب جهانی، بایستی تبلیغات گسترده به منظور ترغیب مردم به ازدیاد نسل شیعی، تسهیل در امر ازدواج جوانان، حمایت های مالی توسط دولت و مردم برای امر ازدواج و پرداخت هزینه های هنگفت درمان ناباروری و ... افزایش یابد.

 

 

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :