دوشنبه - 2019 مي 20 - 16 رمضان 1440 - 30 ارديبهشت 1398
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 188726
تاریخ انتشار : 20 مرداد 1395 11:55
تعداد بازدید : 229

اتمام ثبت نتایج تحقیق و گزینش داوطلبین سطح دو در مجتمع کوثر

اتمام ثبت نتایج تحقیق و گزینش داوطلبین سطح دو در مجتمع کوثر

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر، صلح جو، معاون آموزش سطح دو کوثر از اتمام روند اجرایی و ثبت نتایج تحقیق و گزینش داوطلبین سطح 2 در مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر، صلح جو، معاون آموزش سطح دو کوثر از اتمام روند اجرایی و ثبت نتایج تحقیق و گزینش داوطلبین سطح  2 در مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر خبر داد.

وی، در ادامه افزود:  این نتایج که پس از مصاحبه و ارزیابی حضوری داوطلبین و همچنین تحقیق از دوستان و همسایگان آنان بدست آمده پس از جمع بندی در سامانه مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران قرار گرفت.

معاون آموزش  کوثر، با اعلام این خبر اظهار داشت: نتایج نهایی 30مرداد جاری از طریق وبگاه www.whc.ir اعلام خواهد شد همچنین داوطلبینی که به نتیجه نهایی اعتراض دارند می توانند درخواست بازبینی  را با مراجعه به صفحه شخصی( از طریق کد ثبت نام ) از تاریخ 30مرداد  لغایت 1شهریور ماه ثبت نماید.

لازم به ذکر است نتایج بازبینی 6 شهریور ماه از طریق وبگاه مذکور اعلام و پذیرفته شدگان از تاریخ 30مرداد جاری لغایت 10شهریور ماه با مراجعه حضوری به مدرسه علمیه معرفی شده نسبت به ثبت نام نهایی اقدام نمایند.

 گفتنی است، شروع دروس نیمسال اول سال تحصیلی 96-95 دهه آخر شهریور در حوزه های علمیه خواهران می باشد ولی زمان دقیق آن متعاقبا اعلام خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :