شنبه - 2019 دسامبر 14 - 17 ربيع الثاني 1441 - 23 آذر 1398
16169رکورد در مدت زمان 0.639ثانیه
عبارت مورد جستجو :
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی درپی فاجعه ی مصیبت بار امروز در منا که در آن جمع کثیری از میهمانان الهی جان خود را از دست دادند با صدور پیامی ضمن ابراز همدردی با مصیبت دیدگان این حادثه ی اندوهبار و تسلیت به بازماندگان آنان تأکید کردند: دولت سعودی موظّف است مسئولیّت سنگین خود را در این حادثه ی تلخ پذیرفته و به لوازم آن به قاعده ی حق و انصاف عمل کند. ایشان ضمن اعلام سه روز عزای عمومی در کشور افزودند: مدیریّت غلط و اقدامات ناشایسته که عامل این فاجعه بوده، نباید از نظر دور بماند. متن پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به شرح زیر است.
این نمایشگاه به مدت یک هفته برقرار است و مورد بازدید اساتید و طلاب قرار خواهد گرفت.
بسم الله الرحمن الرحیم و من یخرج من بیته مهاجرا الی الله و رسوله ثم یدرکه الموت فقد وقع اجره علی الله
پایان نامه با موضوع آسیب شنا سی ولایت ستیزی در عصر امام موسی کاظم (علیه السلام)و مقایسه آن با عصر حاضر
این مراسم با حضور مدیرحوزه های علمیه خواهران استان تهران(حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای آقا میری),معاون اداری مالی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران استان( آقای دکتر عبداللهی) و موسس محترم(حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای ناصحی)و مدیر مدرسه سرکار خانم لطیفی برگزار شد.
شرکت کنندگان از طلاب پایه اول و جدیدالورود به حوزه بودند که در جهت آشنایی آنان با محیط های مطالعاتی این بازدید صورت گرفت.
بزرگداشت هفته دفاع مقدس توسط بسیج مدرسه زینب کبری س برگزار شد
جلسات دفاعیه شهریور ماه مدرسه علمیه زینب کبری س با حضور مؤسس، مدیر، اساتید و طلاب برگزار شد.
مدیر حوزه علمیه نجمه خاتون(س) گفت: بازگشایی حوزه علمیه نجمه خاتون(س) از چهارشنبه اول مهر با حضور اساتید و طلاب انجام می شود.
جلسه مشاوره با موضوع خانواده با حضور استاد حوزه و مشاور خانواده در مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر(س) تهران شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴برگزار شد.
  • تعداد رکوردها : 16169