يکشنبه - 2020 ژولاي 12 - 22 ذيقعده 1441 - 22 تير 1399
16786رکورد در مدت زمان 0.811ثانیه
عبارت مورد جستجو :
نشست فرهنگی 12 بهمن 1394 13:30
سلسه نشست های فرهنگی مدرسه کوثریه به مبحث انتخابات اختصاص داشت. در این نشست آقای نادری سردبیر سایت خبری رجانیوز سخنرانی داشت
در این مراسم پس از قرائت قرآن ، و اجرای سرودهای انقلابی توسط طلاب ، خانم لاله افتخاری پیرامون این که : ( امام خمینی (ره) فرمودند: انقلاب سه مرحله دارد:1- اسلامی بودن جهان اسلام 2- اسلامی بودن ایران 3- جهانی شدن اسلام، ما بارقه های جهانی شدن اسلام را داریم.با فراگیر شدن اسلام ما به ظهور نزدیک می شویم، مراجع ما بیدار هستند و در صحنه های مختلف حضور دارند.
نهمین جلسه شورای مدیران حوزه های علمیه خواهران استان تهران، با موضوع ازدواج و طرح همسان گزینی در مدیریت استان تهران برگزار می شود.
در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین میرزایی با اشاره به عوامل پیروزی انقلاب اسلامی رهبری را از جمله عوامل تأثیر گذار در این پیروزی شمردند. ایشان عنوان داشتند امام خمینی(ره) قلب امت بودند و ارتباط بسیار خوبی با مردم داشتند.
در این نشست که مبلغان حوزوی و غیر حوزوی حضور داشتند سرکار خانم اصغری مدیر مدرسه علمیه به ایراد سخنرانی پرداختند.
برگزاری جلسه هسته پژوهشی در مدرسه علمیه حضرت ولی عصر (عج)
خانم سویزی؛ مدرس دانشگاه: «حقیقت غرب زدگی آن است که بخواهیم ساعت زندگی را جای دیگری تنظیم کنیم.»
هدف اصلی دشمن «تغییر ماهیت و هویت انقلابی نظام جمهوری اسلامی» است،و تنها راه جلوگیری از چنین وضعی، حفظ و حراست از تفکر انقلابی در «عمل و رفتار و جهت گیری ها و ضوابط و قوانین» است.
اردوی زیارتی قم – جمکران در تاریخ 15/11/94 د رمحیطی صمیمی برگزار گردید. این اردو با حرکت در ساعت 7:30 صبح از تهران آغاز شد و در ساعت 19 با بازگشت به تهران پایان یافت. در طی این سفر بازدیدی هم از موسسه موضوع شناسی فقه و موزه این مجموعه انجام گرفت.
در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران جلسه ای با حضور خیرین مدسه در منزل یکی از ایشان برگزار شد.
  • تعداد رکوردها : 16786