چهارشنبه - 2020 ژانوِيه 22 - 27 جمادي الاول 1441 - 2 بهمن 1398
16420رکورد در مدت زمان 0.546ثانیه
عبارت مورد جستجو :
برگزاری جشن میلاد حضرت زینب سلام الله علیها
مراسم گرامیداشت حماسه یوم الله نهم دی
بیست و هفتم آذر ماه در دانشگاه آزاد واحد شهر قدس نشستی با عنوان ایجاد دبیرخانه دائمی وحدت حوزه و دانشگاه در واحدهای غرب استان تهران برگزار شد. در این نشست که با حضور سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی و مدیر حوزه علمیه باقرالعلوم (ع) واحد خواهران شهر قدس و نماینده ی امام جمعه در دانشگاه برگزار شد خبر داده شد دبیرخانه ای راه اندازی می شود که موجب تعاملات بیشتر حوزه و دانشگاه خواهد شد، ایجاد دبیرخانه دائمی وحدت حوزه و دانشگاه شروعی برای ایجاد همدلی و همراهی این دو مجموعه خواهد بود، به طوری که می توان از وجود حوزوی ها در جلسات شورای فرهنگی، شورای آراستگی حجاب و عفاف و حتی شوراهای علمی، آموزشی و پژوهشی بیشتر استفاده نمود.
دستاوردهای پژوهشی مهر 97 الی مهر 98 طلاب در فضای مدرسه در معرض یازدید طلاب قرار گرفت
در هفته پژوهش دو نشست علمی با موضوع «پژوهش و بیانیه گام دوم انقلاب» با حضور سرکار خانم دکتر سروی، در مدرسه علمیه نجمه خاتون(سلام الله علیها) برگزار شد.
به مناسبت هفته پژوهش نشست علمی با موضوع «حقیقت تعدد زوجات چرایی و چگونگی» در مدرسه علمیه نجمه خاتون(سلام الله علیها) برگزار شد.
در هفته پژوهش مدرسه علمیه نجمه خاتون(سلام الله علیها) کارگاهی با عنوان «کاربردword در پژوهش» برای طلاب پایه اول برگزار کرد.
به مناسبت هفته پژوهش حدود 100 جلد کتاب با عنوان «آموزش پژوهش تمرینی» برای طلاب مدرسه علمیه نجمه خاتون (سلام الله علیها) خریداری شد.
در هفته پژوهش جلسه ای هم اندیشی با موضوع «نقش زنان در ایجاد روحیه پژوهش و مطالعه در خانواده» را با حضور طلاب و استاد حوزه سرکار خانم راستکار برگزار شد.
مدرسه علمیه نجمه خاتون(سلام الله علیها) در طی مراسمی با اهدای هدیه ای از پژوهشگر برتر سال 1398 سرکار خانم نسیم کاظمی تجلیل کرد.
  • تعداد رکوردها : 16420