سه شنبه - 2019 اکتبر 15 - 16 صفر 1441 - 23 مهر 1398
15893رکورد در مدت زمان 0.717ثانیه
عبارت مورد جستجو :
نشست سیاسی 13 مهر 1398 11:34
شهید هم با ایثار جان خویش واز خودگذشتگی با سوختن و خاکستر کردن خود به دیگران و به جماعت درحال مرگ تدریجی و زوال، جان و حیات می بخشد، نمی میرد زنده تر می گردد.
.از ویژگی های مبلغ آن است که قلبی خاضع وخاشع وخوف از پیامدهای گناه داشته باشد،جهت اثر گذاری کلام خود باید عامل باشدو در این مسیر از ذکر زبانی وقلبی مدد بگیرد
«مِن السَّعادَةِ التَّوفیقُ لِصالِحِ الأعمال؛ از جمله سعادت انسان، توفیق انجام عمل صالح است.»
سفره اطعام در روز چهارشنبه مورخ 3/7/98 به مناسبت شهادت امام زین العابدین در مدرسه علمیه امام حسین علیه السلام برگزار شد.
جلسه برای استید در روز شنبه مورخ 23/6/98 با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا رحیمی در مدرسه علمیه امام حسین برگزار گردید.
مراسم هفته ی دفاع مقدس در روز دوشنبه مورخ 98/7/1 در مدرسه علمیه امام حسین علیه السلام برگزار گردید در طی این مراسم از سردار محمد غفاری نژاد پدر شهید گرانقدر حسین غفارنژاد دعوت به عمل در آمد
همزمان با هفته دفاع مقدس طلاب حوزه علمیه الزهرا س واوان از باغ موزه دفاع مقدس تهران بازدید نمودند.
مسابقه پیامکی به مناسبت هفته دفاع مقدس در گروه طلاب مدرسه انجام شد،موضوع سوالات مرتبط با هفته دفاع مقدس و جنگ بود که همه طلاب در این مسابقه شرکت کردند و به 2 نفر از طلابی که پاسخ درست به سوالات داده بودند به قید قرعه جوایزی اهدا شد.
به مناسبت هفته دفاع مقدس، نشست دورهمی کتاب “پروانه ها در شعله های آتش” به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قدس با حضور آزاده احمد خراسانی در کتابخانه مرکزی برگزار شد.
به مناسبت باز گشایی مدارس و به همت مشارکت های مردمی و کمک خیرین محترم شهرستان ،حوزه علمیه باقر العلوم علیه السلام تعدادی لوازم التحریر که شامل کیف ،دفتر ،جامدادی و لوازم نوشت افزاری بود را به دانش آموزان بی بضاعت اهدا نمود
  • تعداد رکوردها : 15893