يکشنبه - 2019 ژولاي 21 - 19 ذيقعده 1440 - 30 تير 1398
15460رکورد در مدت زمان 0.655ثانیه
عبارت مورد جستجو :
استاد بزرگوار حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا ادیب کاشانی ماجرای انقلاب سفید را چنین بیان نمودند که : زمانی در ایران رژیم دیکتاتوری شاه حکومت را اداره می کرد و او به امر اربابانش که از او خواستند بخشی از زمین ها را برای خود بردارد و بخشی را به رعایا ببخشد در قالب طرح انقلاب سفید منویات آنها را جامه عمل پوشانید.
دومین جلسه از سلسله نشست های مطالعات انقلاب با موضوع "چرایی انقلاب اسلامی" مورخ 1398/2/11 در سالن اجتماعات حوزه نجمه خاتون(سلام الله علیها) برگزار می گردد.
حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا ادیب کاشانی در ضمن تدریس کارگاه انقلاب فرمودند: اولین حکومت دموکراسی حکومت شیث نبی بوده است. حکومتی که پیامبر در یثرب(مدینه) تشکیل دادند، حکومت ولایت فقیه بوده است به این نحو که ایشان در ماه های حرام دین اسلام را تبلیغ می نمودند...
برگزاری اولین نشست تخصصی فرهنگی بصیرتی دانش آموختگان حوزه علمیه خواهران استان تهران
این پژوهش در صدد است که اولویت ها و آداب تحصیلی در نزد علمای اخلاقی عرفانی نجف را بررسی نماید .
این پژوهش به بررسی آموزه های قرآن کریم در جهت شناخت دیدگاه قرآن کریم در کنترل غریزه جنسی و ترویج عفت جنسی به عنوان ارزش و هنجار اجتماعی می پردازد .
میلاد نور دیده رضا، کعبه دل‏ها، حضرت معصومه علیهاالسلام خجسته باد.
برگزاری کارگاه متن خوانی عربی...
حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا ادیب کاشانی در جلسه مزبور فرمودند: همت بالاتر و مهم تر از جدیت است و همت و جدیت باید با هم همراه باشد تا ثمره ای حاصل شود.
استاد برتر اخلاق، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا ادیب کاشانی راه رسیدن به خواسته ها و حوائج را هدف گذاری، برنامه ریزی، داشتن همت برای رسیدن به هدف و مراقبت به رسیدن به هدف دانستند
  • تعداد رکوردها : 15460