شنبه - 2019 نوامبر 23 - 26 ربيع الاول 1441 - 2 آذر 1398
16059رکورد در مدت زمان 1.747ثانیه
عبارت مورد جستجو :
مدیر حوزه های علمیه خواهران کشور بر آمادگی برای پاسخگویی به نیازهای فرهنگی و پژوهشی نظام تاکید کرد و گفت: مسئولان ظرفیت عظیم حوزه های علمیه خواهران را باور کنند.
مدیر مدرسه علمیه امام خمینی قدس سره از برگزاری دوره آموزش تخصصی مبلغان خواهر به موضوع فنون و شیوه های تبلیغ موثر، خبر داد.
با فرا رسیدن ایام عزای حضرت سیدالشهدا علیه السلام، مراسم استقبال از ماه محرم و سیاهپوشان، با سخنرانی و روضه خوانی در مدرسه علمیه زینب کبری س برگزار می شود.
واحد فرهنگی مدرسه علمیه امام خمینی رباط کریم به منظور هر چه با شکوه تر برگزار شدن مراسم عزادرای در مجالس ومحافل شایسته است مواردی را در قالب بروشور متذکر شده است.
ششمین نشست ارکان بانوان فرهیخته استان تهران با حضور اعضاء مدرسه علمیه کوثر برگزار شد.
سومین جلسه سلسله مباحث گفتمانی اخلاق در زندگی در مدرسه علمیه کوثر برگزار شد.
دومین کرسی آزاد اندیشی با عنوان « نقش حوزه های علمیه در تمدن اسلامی» روز چهارشنبه مورخ 15/7/94 در مسجد ولیعصر(عج) واقع در خیابان آذربایجان، برگزار شد.
غیبت صغری از شهادت امام حسن عسکری(ع)از سال 260(ق)شروع می شود و با وفات سفیر چهارم، ابو الحسن علی بن محمد سمری در سال 329(ق) پایان می پذیرد.[ 1]در این دوره هفتاد ساله، تاریخ اسلام پر از حوادث، تحولات و دگرگونی ها است. در همین دوره، وکالت یا به عبارت دیگر سفارت امام مهدی(عج)به چهار نفر از خواص آن حضرت: عثمان بن سعید، محمد بن عثمان، حسین بن روح و علی بن محمد سمری تفویض می گردد.
این زمینی ها 18 مهر 1394 14:38
مراسم شب هفت همسر شهیدم پایان یافته بود . با بچه ها در منزل نشسته بودیم که زنگ خانه به صدا در آمد . مهدی رفت در را باز کرد . زن و مردی وارد خانه شدند . به محض ورودشان به منزل ، بغض زن ترکید ، سکوت کردم تا کمی آرام گیرد. دستمالی از کیفش بیرون آورد و اشک چشم هایش را پاک کرد .
در تعریف «شخصیت» این گونه بیان شده است: خصوصیاتی که در روح هر کس شکل می گیرد و او را از دیگران جدا می کند و وسیله تشخیص او از دیگران می شود
  • تعداد رکوردها : 16059