شنبه - 2019 دسامبر 14 - 17 ربيع الثاني 1441 - 23 آذر 1398
16174رکورد در مدت زمان 0.561ثانیه
عبارت مورد جستجو :
با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر هاشمیان از مبلّغین محترم کشور، روزهای یکشنبه در مهرماه، ساعت 8-9 در سالن اجتماعات مدرسه، برگزار می شود.
قرآن از دیدگاه دانشمندان آمریکایی
چطور مؤدب باشیم 4 مهر 1394 9:40
وقتی مؤدب باشید و رفتاری محترمانه نشان دهید، دیگران نیز با شما همانگونه رفتار خواهند کرد.
مراجع تقلید، علما و حوزه های علمیه در اعتراض به بی کفایتی، بی تدبیری و سوء مدیریت مقامات سعودی که منجر به وقوع حادثه دلخراش و مرگبار منا شد، دروس روز شنبه خود را تعطیل کردند.
در اعتراض به بی کفایتی آل سعود و کشته شدن تعداد زیادی از هم وطنان عزیز کلیه مدارس علمیه خواهران سراسر کشور فردا شنبه تعطیل است.
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی درپی فاجعه ی مصیبت بار امروز در منا که در آن جمع کثیری از میهمانان الهی جان خود را از دست دادند با صدور پیامی ضمن ابراز همدردی با مصیبت دیدگان این حادثه ی اندوهبار و تسلیت به بازماندگان آنان تأکید کردند: دولت سعودی موظّف است مسئولیّت سنگین خود را در این حادثه ی تلخ پذیرفته و به لوازم آن به قاعده ی حق و انصاف عمل کند. ایشان ضمن اعلام سه روز عزای عمومی در کشور افزودند: مدیریّت غلط و اقدامات ناشایسته که عامل این فاجعه بوده، نباید از نظر دور بماند. متن پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به شرح زیر است.
این نمایشگاه به مدت یک هفته برقرار است و مورد بازدید اساتید و طلاب قرار خواهد گرفت.
بسم الله الرحمن الرحیم و من یخرج من بیته مهاجرا الی الله و رسوله ثم یدرکه الموت فقد وقع اجره علی الله
پایان نامه با موضوع آسیب شنا سی ولایت ستیزی در عصر امام موسی کاظم (علیه السلام)و مقایسه آن با عصر حاضر
این مراسم با حضور مدیرحوزه های علمیه خواهران استان تهران(حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای آقا میری),معاون اداری مالی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران استان( آقای دکتر عبداللهی) و موسس محترم(حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای ناصحی)و مدیر مدرسه سرکار خانم لطیفی برگزار شد.
  • تعداد رکوردها : 16174