دوشنبه - 2020 ژانوِيه 20 - 25 جمادي الاول 1441 - 30 دي 1398
16417رکورد در مدت زمان 0.920ثانیه
عبارت مورد جستجو :
موضوع تحقیق حاضر «ابزارهای تربیت کودک از دیدگاه اسلام» می باشد که از ماهیت تربیتی – اخلاقی و روان شناسی برخوردار است.
خانواده محوری ترین نهاد جامعوی است که در قرآن کریم و رهنمودهای معصومین علیه السلام مورد توجه وی‍‍‍ژه قرار گرفته و به استحکام آن سفارش شده است.
در دوره امام صادق علیه السلام، آیین محمدی صلی الله علیه وآله و سلم در چهره مذهب تشیع که همزمان با پیامبر صلی الله علیه وآله و سلم شکل گرفته بود، شکل و انسجام فکری محکم تری یافت و طرفداران آنان به نام شیعه امامی و شیعه جعفری شهرت یافتند و امام صادق علیه السلام به رئیس مذهب مشهور شد.
یکی از زیباترین آیات قرآن و شیرین ترین آنها آیه نسبتا طولانی آخر سوره مبارکه فتح است که با نام مقدس نبی مکرم اسلام صلی الله علیه و آله آغاز می شود. هفدهم ربیع الاول میلاد پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله، بهانه ایست تا مقداری راجع به این آیه تدبر کنیم.
در این قسمت می خواهیم چگونگی «پژوهش و تحقیق» در آیات و روایات را که یکی از «راهکارهای عملی بیان آیات و روایات» است، بیان کنیم.
به مناسبت 17 ربیع الاول میلاد پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و امام جعفر صادق علیه السلام روز دوشنبه 94/10/07 بعد از برگزاری امتحانات ترم اول مراسمی در سالن اجتماعات مدرسه حضرت ولی عصر (عج) برگزار می گردد .
گرامیداشت ولادت پر برکت رحمته للعالمین رسول خدا محمد بن عبدالله (ص) و ولادت با برکت بنیان گزار مذهب تشیع امام جعفر صادق (ع) در حوزه کریمه اهل بیت علیهم السلام
مدرسه علمیه المهدی (عج) با توجه به نزدیک شدن فصل امتحانات و ضرورت و احساس نیاز طلاب به چگونگی روش مطالعه و طرح مباحث خود کارگاه یکروزه ای را به همت معاونت پژوهش و با حضور سرکارخانم دکتر عماری از اساتید دانشگاه تهران برگزار نمود.
در داستان جالبی از حضرت علی(علیه السلام) به این مضمون نقل شده است که روزی رو به سوی مردم کرد و فرمود: به نظر شما امید بخش ترین آیه قرآن کدام آیه است ؟
برگزاری نشست نقد و نظر درباره کتاب «دختران آفتاب» در مدرسه علمیه الغدیر تهران (خواهران) برگزار گردید.
  • تعداد رکوردها : 16417