سه شنبه - 2020 ژولاي 07 - 17 ذيقعده 1441 - 17 تير 1399
16774رکورد در مدت زمان 0.717ثانیه
عبارت مورد جستجو :
دومین جلسه دفاعیه روز شنبه 94/12/15 در مدرسه علمیه حضرت ولی عصر (عج) برگزار شد در این مراسم سرکار خانم نصور از پایان نامه خود با موضوع جایگاه روح در نظریه تکاملی داروین به استناد تفسیر المیزان دفاع کردند استاد راهنما سرکار خانم آزوین واستاد داور آقای دکتر سید مجتبی تدین بودند.
سلسله مباحث امربه معروف ونهی از منکردر مدرسه علمیه حضرت ولی عصر(عج)
پیام تسلیت مدیر وکادر مدرسه علمیه نورالزهرا (س) در پی درگذشت یکی از طلاب مخلص وولایی وطلب مغفرت برای عزیزاز دست رفته و آرزوی علو درجات
مدرسه علمیه الغدیر تهران (خواهران) فراخوان مقاله نویسی با محوریت «زنان وخانواده» داده است.
سرکار خانم زینب نامنی از فارغ التحصیلان فعال، مخلص و ولایی مدرسه علمیه نورالزهراء بر اثر عارضه ی سرطان به دیار باقی شتافت. شادی روحش صلوات
سرویس علمی فرهنگی خبرگزاری «حوزه» متن حدیث را از کتاب تحف العقول منتشر می کند. امام سجاد علیه السلام فرمودند: حق مادرت این است که بدانى او تو را چنان در رحم خویش نگهداشته و پرورش داده که کس دیگرى را بدان گونه برنگیرد .
به حول و قوه ی الهی، فعالیت کانال تلگرامی رسمی توسط معاونت های مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران و مدارس علمیه تحت پوشش جهت انعکاس اخبار پرتال قانتات، آغاز شد.
به همت معاونت مالی مدرسه و تغییر مطالب بورد مالی با عنوان جایگاه و ارزش نیکوکاری در جهت کمک به طلاب نیازمند طرحی با عنوان همدلی از همزبانی بهتر است در مدرسه برگزار گردید.
برگزاری نشست اخلاقی در مدرسه علمیه امام خمینی(ره) - رباط کریم
برگزاری جلسه اساتید در مدرسه علمیه امام خمینی(ره) - رباط کریم
  • تعداد رکوردها : 16774