سه شنبه - 2020 ژولاي 07 - 17 ذيقعده 1441 - 17 تير 1399
16774رکورد در مدت زمان 0.592ثانیه
عبارت مورد جستجو :
چندی پیش معاون رئیس قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور آخرین آمار ثبت وقایع حیاتی ازدواج و طلاق کشور را اعلام کرد، آماری که نشان از تغییر عوامل سردمدار طلاق در جامعه داشت. طبق گزارشهای رسمی حتی رشد آمار طلاق را بیشتر از آمار رشد ازدواج اعلام کرده اند.
اهل بیت (علیهم السلام) براساس آیات قرآن و حدیث متواتر ثقلین، همتاى قرآن بوده، تمسک به یکى از آن دو، بدون دیگرى، مساوى با ترک هر دو است و دستیابى به دین کامل، در پرتو تمسک به آیات و روایات امکان پذیر است.
اثبات شایستگی الگو بودن حضرت زینب سلام الله علیها برای زنان مسلمان - مدرسهعلمیه‏ امام خمینی(ره)- رباط ‏کریم
نویسنده کتاب «صحیفه فاطمیه» با بیان اینکه ۱۳ قول درباره روز شهادت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) از جانب مورخان و محدثان نقل شده است، به مشهورترین قول در این زمینه اشاره کرد.
آثار حمایت از تولیدات داخلی از منظر اسلام- مدرسه علمیه امام خمینی (ره)
همان طور که می دانید و بارها نیز گفته شده است، سایت فیسبوک یک شبکه پیچیده صهیونیستی است که وظیفه کنترل افکار و تغییر رفتار کاربران را بر عهده دارد. مارک زوکربرگ، رئیس و مؤسس فیسبوک بارها توسط رژیم صهیونیستی به عنوان تأثیرگذارترین صهیونیست جهان انتخاب شده و سگ های نجسِ اسرائیلی این جوجه صهیونیست را از نتانیاهو هم صهیونیست تر می دانند.
روزی در مسجد کوفه نشسته بودم و مشغول ذکر بودم .در آن بین یک حوریه بهشتی از طرف راست من آمد و یک جام شراب بهشتی در دست داشت
نسبتی که همه ی مردم به امام زمان عجل الله تعالی فرجه می دهند«مهدی فاطمه» است. در اینجا یک سؤال مطرح است: چرا می گویند «مهدی فاطمه»چرا نمی گویند «مهدی علی»، چرا نمی گویند «مهدی حسین»؟
ویژه برنامه وداع با شهدای گمنام در مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر برگزار شد.
به همت واحد پژوهش مدرسه علمیه نرجس خاتون(س)در تاریخ 25/11/94 از ساعت 9 الی 12 کرسی آزاد اندیشی باموضوع روش های امر به معروف ونهی از منکر با حضور طلاب حوزه های علمیه خواهران تهران برگزار گردید
  • تعداد رکوردها : 16774