شنبه - 2019 دسامبر 14 - 17 ربيع الثاني 1441 - 23 آذر 1398
16169رکورد در مدت زمان 0.733ثانیه
عبارت مورد جستجو :
به گزارش رابط خبری مدرسه حضرت معصومه سلام الله علیها دماوند دوره های مقدماتی تا تکمیلی مکالمه عربی با حضوراستاد محترم سرکار خانم شب تاب و جمعی از طلاب برگزار می شود .
مسابقه کتابخوانی از کتاب «خودسازی در محضر امیر عالمیان مهدی موعود عج» در مدرسه علمیه زینب کبری س برگزار می شود
سه کارگروه فقه و اصوال با حضور اساتید گروه فقه و اصول حجج الاسلام آقای دکتر مرقاتی ،آقای دکتر رضانیا ،آقای دکتر قهرمان نژاد و خانم ها خدایی، کرات، جلالی، رضائی و صیادی با موضوع« راهکارهای ارتقا سطح آموزش و پژوهشی طلاب» برگزار گردید و اساتید ،نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون موضوعات مطرح شده، بیان کردند.
پایان نامه خانم مریم رضائی از طلاب سطح 3 با موضوع «بررسی مبانی فقهی اهدا عضو» با راهنمایی حجت الاسلام آقای دکتر سید طه مرقاتی و مشاوره حجت الاسلام آقای دکتر محمد قهرمان نژاد با داوری حجه الاسلام آقای دکتر محمدرضا رضانیا معلم ، موفق به کسب نمره 19 گردید.
دفاعیه پایان نامه های سطح 3 مرکز تخصصی علوم قرآن و تفسیر حضرت فاطمه (س) با عنوان « امل و پیامد های منفی آن در قرآن و روایات» در روز شنبه مورخ 30/8/94 در دانشگاه قرآن و حدیث شهر قم برگزار شد.
قرآن حکیم می فرماید: به سوی اصحاب قریه (انطاکیه) دو فرستاده که یکی شمعون و دیگری یوحنا ، نام داشت را گسیل داشتیم تا آنان را بیم و مژده دهند، آن فرستادگان چون به دروازه های انطاکیه رسیدند، ماموریت خویش آغاز کردند
قربانی 6 آذر 1394 7:56
ابراهیم شبی در خواب دید که خدای بزرگ او را فرمان می دهد تا اسماعیل یگانه فرزند و میوه دلبندش را قربانی نماید، حال پیر شده و باید به چنین آزمونی بزرگ تن در دهد.
مراسم اربعین حسینی سه شنبه بعد از نماز ظهر و عصر با سخنرانی استاد ابهری در مدسه کریمه اهل بیت علیهم السلام برگزار می گردد.(شرکت برای عموم آزاد است)
به گزارش واحد پژوهش مدرسه علمیه امام حسن مجتبی(علیه السلام) به مناسبت هفته کتاب خوانی نمایشگاه بزرگ کتاب در منطقه استانی برگزار می گردد .
چکیده تحقیق پایانی سرکار خانم منیره عسگری با موضوع " ویژگی های ملعونین از منظر قران و سنت " با امتیاز عالی از مدرسه علمیه امام حسن مجتبی ( علیه السلام)
  • تعداد رکوردها : 16169