شنبه - 2019 آگوست 24 - 23 ذيحجه 1440 - 2 شهريور 1398
15575رکورد در مدت زمان 0.577ثانیه
عبارت مورد جستجو :
همایش قرار گاه چهل سالگی نماز جمعه به مناسبت 5 مرداد،سالروز اولین نماز جمعه رسمی کشور با حضور ائمه جمعه استان تهران و اعضای ستادی در مجتمع آدینه مورخ 5/5/ 98 برگزار شد .
مدیریت مدرسه علمیه حضرت زهرا (س) در جلسه هم اندیشی با حضور مدیران و معاونین شرکت نمودند
مورخ 98/5/4همزمان با چهلمین سالروز اقامه نماز جمعه و برگزاری برنامه های ویژه ،طلاب حوزه علمیه باقرالعلوم (ع)نیز با حضور فعال خود در نماز جمعه این هفته ،علاوه بر شرکت در اقامه نماز جمعه ،همکاری شایانی با اعضای ستاد اقامه نماز جمعه داشتند .
اردوی یک روزه حرم امام زادگان آقا علی عباس و شاهزاده محمد سلام الله علیهما با حضور 40 نفر از اساتید، کادر و طلاب مدرسه علمیه امام خمینی (ره) برگزار گردید.
به مناسبت بزرگداشت چهلمین سالروز برپایی نماز جمعه،نمایشگاه آدینه با همت ستاد بزرگداشت چهلمین سالروز برپایی نمازجمعه شهرستان قدس در حال برگزاری است. در این نمایشگاه آثار و محصولات مختلفی از گروه های فرهنگی، ادارات و نهادهای شهرستان قدس در غرفه هایی با همین منظور به نمایش گذاشته شده است
اردوی یکروزه فرشتگان مهربانی با هدف تکریم و ایجاد یک محیط سالم و بانشاط ویژه دختران ۱۳ تا ۱۷ سال شهرستان قدس در مجتمع فرهنگی تفریحی طوبی برگزار شد.
یادت هست .... 9 مرداد 1398 8:53
یادت هست روزگاری در امواج متلاطم نوجوانی و جوانی بین سوالات کیستم و چیستم غرق شده بودیم، دیدیم که در حقیقت هنوز آشکار نشده و انسان ها هنوز در تاریکی سزایی خود سرگردانند، یتیمانی بودیم که در اقیانوس دنیا رها شده بودیم… یادت هست می گفتیم انسان بیشتر از این است که هست؟
مربیان مهد 1 مرداد 1398 8:0
پذیرش کودکان مخاطبین کلاسهای تابستانی در مهد و آموزش انها و ارتقائ علمی مربیان مهد در تابستان 98 و اماده شدن این بزرگواران برای پذیرش کودکان در سال تحصیلی جدید
دهه کرامت 12 تیر 1398 8:0
جشن میلاد
  • تعداد رکوردها : 15575