دوشنبه - 2020 ژوئن 01 - 10 شوال 1441 - 12 خرداد 1399
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 188660
تاریخ انتشار : 20 مرداد 1395 8:49
تعداد بازدید : 556

مدرسه کریمه اهل بیت علیهم السلام

ایمان ؛ بزرگترین سلاح دفاعی ما

ناکامی استکبار جهانی در مقابل نظام اسلامی جز با پشتوانه ایمان، ممکن نبود. هر اقدامی در تضعیف ایمان مردم و مسئولان خیانت است.حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ، در دیدار وزیر، معاونان و مدیران وزارت اطلاعات، این وزارتخانه را «سنگری بسیار مهم و حساس» و «چشم بینا و بیدار نظام اسلامی» خواندند و تأکید کردند: وزارت اطلاعات، پوسته ی سخت نظام است و به هیچ وجه نباید آسیب پذیر شود.
حضرت آیت الله خامنه ای با تشکر از زحمات مؤمنانه و شبانه روزی بخش های مختلف وزارت اطلاعات، پیروزی و بقای انقلاب اسلامی را در گروی حفظ ایمان دانستند و افزودند: ناکامی استکبار جهانی در مقابل نظام اسلامی با وجود انبوه توطئه ها و شگردهای گوناگونی که از روز اول علیه انقلاب به کار گرفتند، جز با پشتوانه ی «ایمان» ممکن نبود.
رهبر انقلاب، هر اقدامی در تضعیف ایمان مردم و مسئولان را «خیانت» خواندند و گفتند: آن نیروی دفاعی که کشور را در همه ی این سال ها حفظ کرده، نیروی ایمان است و اگر این سلاح قوی و کارآمد تضعیف شود، آفات فراوانی به دنبال خواهد داشت.
ایشان از همین زاویه، تقویت جنبه های معنوی و ایمانی را در وزارت اطلاعات مورد تأکید قرار دادند و خاطرنشان کردند: وزارت اطلاعات، پوسته ی سخت نظام است که به هیچ وجه نباید آسیب پذیر شود، بنابراین تقویت عناصر مهمی همچون ایمان و معنویت در این وزارتخانه باید بیش از هر دستگاه دیگری مورد توجه قرار گیرد.
رهبر انقلاب با اشاره به ظرفیت غنی وزارت اطلاعات در برخورداری از نیروها و جوانان مومن و انقلابی تأکید کردند: نسل جدید وزارت اطلاعات را همچون گذشته، ارزشی و انقلابی، رشد و ارتقا دهید.
حضرت آیت الله خامنه ای، وزارت اطلاعات را چشم بینا و بیدار نظام اسلامی خواندند و افزودند: مبانی و جهت گیری های انقلاب اسلامی باید به طور کامل در وزارت اطلاعات حفظ شود.
ایشان، مبانی انقلاب اسلامی را آثار و بیانات صریح امام خمینی (رحمه الله) خواندند و تأکید کردند: ایجاد خط فاصل با رأس جریان استکبار یعنی آمریکا از مهم ترین مبانی قطعیِ امام بزرگوار ما است و این مسئله جای هیچ گونه مسامحه و سهل انگاری ندارد.
حضرت آیت الله خامنه ای خاطرنشان کردند: وزارت اطلاعات در هر بخشی که می تواند پایگاهی برای کمین دشمن و ضربه زدن به نظام اسلامی قرار بگیرد، باید حضور داشته باشد و آن بخش را حوزه ی کاری خود بداند.
«نقش وزارت اطلاعات در تحقق اقتصاد مقاومتی » نکته ی دیگری بود که رهبر انقلاب مورد تأکید قرار دادند و گفتند: علاج برون رفت از مشکلات کشور، اقتصاد مقاومتی است که کارهایی نیز در این زمینه آغاز شده است اما باید نتیجه ی کارها در عمل دیده شود.
ایشان همچنین بر نقش وزارت اطلاعات در برخورد و پیشگیری  از مفاسد اقتصادی تأکید کردند.

1395/5/19 امم خامنه ای


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :