سه شنبه - 2019 ژولاي 16 - 14 ذيقعده 1440 - 25 تير 1398
15448رکورد در مدت زمان 0.655ثانیه
عبارت مورد جستجو :
مدیر حوزه علمیه باقر العلوم «علیه السلام»به همراه معاونین خود در جلسه شورای اداری شهرستان قدس مورخ پنجم تیر ماه که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد شرکت کرد. دراین جلسه امام جمعه شهرستان قدس ،خانم نظری مشاور امور زنان و خانواده وزارت کشور ،روءسای ادارات و جمعی از روحانیون و نخبگان نیز حضور داشتند .
پیرو منویات مقام معظم رهبری وپیگیری های مدیر و اساتید حوزه باقرالعلوم (ع)فراخوان خلاصه نویسی بیانیه گام دوم انقلاب در بین طلاب داده شد پس از جمع آوری خلاصه های نوشته شده از کلیه شرکت کنندگان در این فراخوان علاوه بر لحاظ دو نمره کلاسی (با پیشنهاد و ابتکار استاد یوسفی )،بااهداءهدیه ای تقدیر شد .
جشن روز دختر 18 تیر 1398 10:36
روز پنجشنبه مصادف با ولادت حضرت معصومه (س) حوزه علمیه المهدی(عج) در جشن روز دختر پارک بانوان غرفه های مختلف فرهنگی برگزار نمود.
برگزاری دوره تابستانی با موضوع امر به معروف و نهی از منکر با نگرشی نوین
آنچه در جلسه سوم بینش مطرح شد مرکب بودن انسان از دو بعد است بعدی که ریشه در طبیعت انسانی دارد از آن به خودانی ، یا خود حیوانی، یاد می شود. و بعد دیگر که ریشه در فطرت خدایی انسان دارد و شهید مطهری آن را خود عالی یا خود فطری و خود انسانی می نامند.
در این جلسه تعریف آزادی بیان شد به این معنا که آزادی به معنای رهایی از امری است. از دوری به معنای نبودن به سه راه رشد و تعالی انسان است.
معاونت مدرسه علمیه حضرت زهرا (س) امتحانات مجدد ترم تابستان 98 را برنامه ریزی نمودند .
حضور مدیریت مدرسه علمیه حضرت زهرا (س) در جلسه فرماندهان بسیج
رهبر معظم انقلاب بیان داشته اند. پایه های نظام را بر مبنای فکری شهید مطهری بنا شده است.
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر، افتتاحیه مرکز نیکوکاری نسیم کوثر اولین مرکز نیکوکاری حوزه های علمیه خواهران طی روز شنبه 15 تیر ماه در مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر برگزار شد.
  • تعداد رکوردها : 15448