سه شنبه - 2019 اکتبر 15 - 16 صفر 1441 - 23 مهر 1398
15893رکورد در مدت زمان 0.577ثانیه
عبارت مورد جستجو :
قرآن مى گوید شما همواره با چشم خود صحنه هاى معاد را در زندگى روزانه مى بینید که چگونه موجوداتى مى میرند و بار دیگر زنده مى شوند باز هم از مسئله معاد در شک و تردید هستید؟!
جمعی از طلاب و کادر مدرسه روز یکشنبه مورخ 94/10/13 در مراسم گرامیداشت نهم دیماه شرکت نمودند تا ضمن گرامی داشت این روز بزرگ ، انزجار خود را از اقدام نسنجیده مقامات سعودی در اعدام عالم برجسته آیت الله شیخ نمر اعلام نمایند.
با اعلام مدیر محترم مدرسه علمیه المهدی (عج) سرکار خانم زهرا شریفی روز سه شنبه 15 دی ماه مراسم بزرگداشت شهادت شیخ نمر و شهدای نیجریه ساعت 10 صبح برگزار میشود
جشن میلاد پیامبر رحمت محمد مصطفی (ص) و امام صادق (ع) روز یکشنبه 6/10/94 با حضور طلاب و اساتید و مسئولین در حسینیه مدرسه برگزار گردید.
شأن خدا بالاتر از آن است که منافق را به مسخره گرفته، یا از در فریب وارد شود. علّت این که این آیات، در ابتدا براى افراد غیر وارد، مشکل ایجاد مى کند، این است که...
دعاها و مناجات های پیامبر صلی الله علیه و اله و سلم و امامان علیهم السلام آکنده از اقرار و اعتراف به گناه و توبه و استغفار از آن است. منکران عصمت این مسئله را دلیلی بر نفی عصمت انگاشته اند.
"ولاتحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون " شهادت مظلومانه روحانی شجاع و آزاده آیت الله نمر را به همه آزادی خواهان جهان تسلیت عرض می نماییم.
درپی انتشار خبر اعدام روحانی برجسته و فعال حقوق بشر آیت الله شیخ نمر به اتهام تروریست بودن بار دیگر دست شیطان بزرگ از آستین عربستان سعودی توطئه ای جدید را برای ضربه زدن به وحدت شیعه و سنی برنامه ریزی و اجرا کرد.
احقاف 14 دی 1394 9:48
قرآن فقط یک بار این واژه را در آیه 21 سوره احقاف/46 به صورت محل سکونت قوم عاد و پیامبرى حضرت هود علیه السلام بکار برده و سوره مذکور به همین مناسبت به این نام شهرت یافته است؛
  • تعداد رکوردها : 15893